23.05.2018
MTB KvindeCuppen 
Fredericia 

24.05.2018
Agerskov Triatlon 
Agerskov 

26.05.2018
Grenaa løbet 
Grenaa 

26.05.2018
RevolutionRace - Female/El Gringo 
Holbæk 

26.05.2018
Nyborg Slotsløb - En KANON oplevelse i Danmarks Riges HJERTE 
Nyborg 

26.05.2018
RUNWAY RUN 
Skrydstrup 

29.05.2018
Søndersøløbet 
Viborg 

29.05.2018
Taulovløbet 
Taulov 

30.05.2018
Syd Cup 3 afdeling 
Kelstrup plantage 

31.05.2018
Frøsløbet 
Rødding 

02.06.2018
Kvindeløb 
Padborg 

02.06.2018
Extreme VOLkSWAGEN Challenge 
Agerskov 

02.06.2018
Frøs løb Løjt 
Løjt 

02.06.2018
24 Timer ved havet 
Sæby 

03.06.2018
Flugten til Hvalpsund 
Hvalpsund 

03.06.2018
Bike & Run Stafetten 
Århus 

05.06.2018
HØST Grundlovsløbet 
Hadbjerg 

09.06.2018
Høje Kolstrup Løbet 
Høje Kolstrup 

10.06.2018
Lakolk Cross løb 
Lakolk 

10.06.2018
TOUR DE TREKANTEN - Powered by Middelfart Sparekasse 
Smidstrup 

11.06.2018
Havbundsløbet 
Vester Vedsted 

11.06.2018
Bike & Run Stafetten 
København 

13.06.2018
DMI forbundsmesterskab i landevejscykling ENKELTSTART 
Skive 

13.06.2018
Næstved Stafetten 
Næstved 

13.06.2018
Bike & Run Stafetten 
Svendborg 

13.06.2018
Syd Cup 4 afdeling 
Kolding Marielundskoven 

13.06.2018
Mini-triathlon, Motionsløb og Travetur 
Vilslev 

14.06.2018
DMI forbundsmesterskab i landevejscykling LINJELØBET 
Skive 

14.06.2018
TranbjergLøbet 
Tranbjerg 

14.06.2018
Bike & Run Stafetten 
Sønderborg 

16.06.2018
HAGI MILITARY RUN 
Haderslev 

16.06.2018
Viborg Streetrace 
Viborg 

17.06.2018
Jels triathlon 
Jels 

20.06.2018
1. Schleswiger Bike & Run Staffelmarathon 
Schleswig 

20.06.2018
Bike & Run Stafetten 
Vordingborg 

29.06.2018
Plovfureløbet 
Gredstedbro 

30.06.2018
HELNÆS 24 
Ebberup 

30.06.2018
8 Timers TRAIL Challenge - Stafetten 
Rebild 

12.07.2018
Bønnerup strand Familieløb 
Glesborg 

28.07.2018
Hornbækløbet 
Hornbæk 

02.08.2018
Felderløbet 
Christiansfeld 

04.08.2018
Thor Beach Triathlon 
Thorsminde 

05.08.2018
6 timer i skoven 
Silkeborg 

11.08.2018
UNLEASHED MTB Stage Race 
Sønderborg 

17.08.2018
Rødekro Løbet 
Rødekro 

18.08.2018
Samsø marathon 
Tranebjerg 

18.08.2018
Hard as Hell by Level X 
Holbæk 

19.08.2018
Sydbank Høtte Motionsløbet 
Vojens 

22.08.2018
Syd Cup 5 afdeling 
Aabenraa Det blå spor 

23.08.2018
Engelsholm Slotsløb 
Nørup 

Powered by Sigsiu.NET