14-01-2012 Resultater fra 5 runde i Aabenraa.

Rank Start nr. Navn Klub Kategori Mål
1 100 Svend Matzen  Rødding Cross  M 12  00:09:34
2 754 Mads Emil Munksgaard  KOLDING KFUM  M 12  00:09:44
3 381 Katrine Porsborg  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 12  00:09:52
4 702 Jeppe Block Paulsen  Ballum I.F.  M 10  00:09:58
5 61 Anastacia Damm  KOLDING KFUM  K 10  00:10:00
6 291 Jacob Hauerberg  Rødekro-IF Motion  M 12  00:10:04
7 609 Jesper Christensen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 12  00:10:06
8 385 Jens Van Overeem Danielsen  Rødekro-IF Motion  M 12  00:10:08
9 740 Anders Holmelund Jørgensen  KOLDING KFUM  M 12  00:10:26
10 350 Anders Bisgaard  Rødekro-IF Motion  M 8  00:10:33
11 423 Jakob Maschoreck  Sygehus Sønderjylland  M 12  00:10:39
12 89 Oliver Salby  AAIG Aabenraa  M 10  00:10:42
13 449 Levi Jessen  Vojens Løbeklub  M 12  00:11:05
14 301 Victor Thomsen  Rødekro-IF Motion  M 8  00:11:07
15 39 Anne-Kathrine Jørgensen  KOLDING KFUM  K 12  00:11:08
16 165 William Albertsen Asklund  KOLDING KFUM  M 10  00:11:11
17 743 Amalie Holmelund Jørgensen  KOLDING KFUM  K 10  00:11:20
18 448 Benjamin Jessen  Vojens Løbeklub  M 10  00:11:26
19 751 Max Allsopp  DGI dagskort  M 10  00:11:34
20 240 Jonas Sørensen Østergaard  Vojens Løbeklub  M 12  00:11:36
21 550 Celina Kulby  AAIG Aabenraa  K 12  00:11:36
22 611 Mille Marie Duus Gydesen  AAIG Aabenraa  K 12  00:11:37
23 753 Marie Louise Munksgaard  KOLDING KFUM  K 10  00:11:38
24 37 Marie-Louise Jørgensen  KOLDING KFUM  K 8  00:11:45
25 25 Simon G. Jensen  Klomk  M 12  00:11:50
26 736 Christoffer Hagn-Meincke  Meincke  M 12  00:11:55
27 737 Sofus Pedersen  Vidar Motion  M 12  00:12:02
28 872 Noah Kjer Jacobsen  Vojens løbeklub  M 10  00:12:05
29 739 Jeppe Thinghuus  DGI dagskort  M 12  00:12:08
30 619 Malthe Skau Bjerregaard  Rødekro-IF Motion  M 10  00:12:17
31 665 Mads Stamholt  AAIG Aabenraa  M 8  00:12:19
32 732 Magnus Chrisriansen  BUIF  M 12  00:12:29
33 487 Emma Boskov Hundevadt  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 12  00:12:36
34 610 Frederik Peter Duus Gydesen  AAIG Aabenraa  M 8  00:12:37
35 425 Bjørn Jepsen  Sygehus Sønderjylland  M 8  00:12:39
36 88 Kevin Salby  AAIG Aabenraa  M 8  00:12:39
37 209 Jakob Bauer-Jensen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 12  00:12:56
38 296 Christine Clausen  Rødekro-IF Motion  K 12  00:13:06
39 734 Sofie Clausen  Rødekro-IF Motion  K 10  00:13:06
40 395 Rasmus Andersen  Rødekro-IF Motion  M 10  00:13:07
41 557 Bjørn Froitzheim Hundebøl  GIG - Løb og motion Gråsten  M 10  00:13:22
42 507 Rasmus Kjær  Rødekro-IF Motion  M 10  00:13:24
43 746 Rasmus Horup  DGI dagskort  M 12  00:13:29
44 517 Rie Petersen  Rødekro-IF Motion  K 10  00:13:32
45 747 Mia Scheel  Rødekro-IF Motion  K 10  00:13:37
46 558 Thor Froitzheim Hundebøl  GIG - Løb og motion Gråsten  M 10  00:13:41
47 293 Camilla Hauerberg  Rødekro-IF Motion  K 8  00:13:43
48 378 Rasmus Myrthu  Rødekro-IF Motion  M 8  00:13:44
49 744 Sofie Jacobsen  Rødekro-IF Motion  K 12  00:13:50
50 197 Christian Ditlevsen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 12  00:14:10
51 202 Christoffer Mikkelsen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 10  00:14:19
52 342 Asmus Steffensen  Rødekro-IF Motion  M 10  00:14:48
53 599 Emma Jensen  AAIG Aabenraa  K 8  00:14:57
54 384 Tine Van Overeem Danielsen  Rødekro-IF Motion  K 8  00:15:11
55 752 Christine Egtved  AAIG Aabenraa  K 8  00:15:13
56 62 Felicia Damm  KOLDING KFUM  K 6  00:15:21
57 462 Lærke Danielsen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 6  00:15:31
58 201 Christian Mikkelsen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 10  00:16:00
59 463 Tobias Danielsen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 8  00:16:06
60 735 Cicilie Andersen  Rødekro-IF Motion  K 10  00:16:07
61 64 Nikolaj Bangsgaard  Vejle IF  M 14  00:17:46
62 758 Jonathan Guld Christensen  Vejle IF  M 14  00:18:26
63 483 Kathrine Voigt Andresen  Vojens Løbeklub  K 8  00:18:30
64 90 Alexander Salby  AAIG Aabenraa  M 14  00:18:44
65 38 Dorthea Jørgensen  KOLDING KFUM  K 14  00:18:51
66 729 Emilie Skov Johannsson  Vojens løbeklub  K 8  00:19:01
67 307 Anna Dahl  Haderslev Tri 2000  K 10  00:19:35
68 484 Annabel Voigt Andresen  Vojens Løbeklub  K 6  00:19:47
69 283 Philip Hansen  Rødekro-IF Motion  M 14  00:19:50
70 789 Helle Roager Jensen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 20  00:19:58
71 60 Michela Damm  KOLDING KFUM  K 14  00:20:04
72 666 Lykke Krarup  Esbjerg Tri & Multisport  K 40  00:20:06
73 51 Borgarhjørt Holm  Ribe Motion  K 45  00:20:09
74 748 Sofie Scheel  Rødekro-IF Motion  K 6  00:20:12
75 518 Line Agergaard  Rødekro-IF Motion  K 20  00:20:24
76 597 Tobias Jensen  AAIG Aabenraa  M 14  00:20:46
77 355 Betina Detlefsen  Rødekro-IF Motion  K 40  00:20:56
78 439 Emilie Ørum Damgaard  KOLDING KFUM  K 14  00:21:10
79 383 Marianne Schøler Nielsen  Rødekro-IF Motion  K 45  00:21:11
80 636 Jette Kirk  Vejle IF  K 45  00:21:14
81 871 Benedikte Bangsgaard  Vejle IF  K 16  00:21:20
82 237 Tina Mikkelsen  Vejle IF  K 40  00:21:29
83 873 Mikkel Kjer Jacobsen  Vojens løbeklub  M 14  00:21:34
84 214 Mads Dalbram  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 14  00:21:59
85 254 Natallia Sahari  AAIG Aabenraa  K 35  00:22:01
86 47 Solvej Oltmann  Løgumkloster Løbemotion  K 45  00:22:04
87 509 Sarah Kjær  Rødekro-IF Motion  K 6  00:22:09
88 321 Iben Kehlet Seiersen  Haderslev Tri 2000  K 40  00:22:15
89 198 Nete Allsopp  DGI dagskort  K 35  00:22:23
90 112 Anette Hansen  AAIG Aabenraa  K 50  00:22:29
91 297 Dorte Clausen  Rødekro-IF Motion  K 40  00:22:38
92 213 Emilie Dalbram  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  K 18  00:22:40
93 125 Mette Toft  Rødding Cross  K 45  00:22:41
94 248 Gitte Wind  løjtlands løbeklub  K 45  00:22:44
95 791 Kristin Munsgaard  KOLDING KFUM  K 35  00:22:47
96 24 Dorte G. Jensen  Klomk  K 40  00:22:58
97 98 Kirsten Petz Frandsen  KOLDING KFUM  K 45  00:22:58
98 565 Pia Schmidt Andersen  Læborg Runners  K 40  00:23:01
99 406 Sidsel K. Rasmussen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 14  00:23:01
100 549 Trine Beck Abramsen  Sygehus Sønderjylland  K 14  00:23:02
101 290 Lene Hauerberg  Rødekro-IF Motion  K 35  00:23:07
102 49 Gerda Nicolaisen  Løgumkloster Løbemotion  K 50  00:23:10
103 797 Mia Watt Sundstrup  Sygehus Sønderjylland  K 40  00:23:16
104 559 Betina Hundebøl  GIG - Løb og motion Gråsten  K 35  00:23:17
105 277 Gitte Lydrup  Rødekro-IF Motion  K 40  00:23:18
106 239 Lene Sørensen  Vojens Løbeklub  K 45  00:23:20
107 524 Dorthe Berg  Rødekro-IF Motion  K 40  00:23:20
108 560 Birgitte Bille Schøning  GIG - Løb og motion Gråsten  K 50  00:23:31
109 44 Joan Høeg  AAIG Aabenraa  K 40  00:23:34
110 452 Ida Gjessing  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 50  00:23:37
111 496 Herdis Adda Laumark-Møller  Vojens Løbeklub  K 45  00:23:41
112 372 Bente Karlsen  Rødekro-IF Motion  K 20  00:23:45
113 338 Jytte Faaborg  BCK løb  K 55  00:23:47
114 279 Lisbeth Bay  Rødekro-IF Motion  K 55  00:23:48
115 188 Anne Marie Andresen  AAIG Aabenraa  K 55  00:24:01
116 81 Mathilde Faaborg Hansen  Ribe Motion  K 20  00:24:02
117 271 Lise Rasmussen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 55  00:24:07
118 354 Rikke Detlefsen  Rødekro-IF Motion  K 18  00:24:08
119 120 Mona Sørensen  Vidar Motion  K 45  00:24:09
120 207 Christine Bauer-Jensen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  K 18  00:24:13
121 652 Jette Schultz  AAIG Aabenraa  K 45  00:24:13
122 300 Marianne Vallentin Kjer  Rødekro-IF Motion  K 50  00:24:17
123 638 Annette Friis  Løgumkloster Løbemotion  K 45  00:24:18
124 135 Birgit Kirchhübel  AAIG Aabenraa  K 40  00:24:19
125 593 Hanne Rasmussen  ØIF LØBERNE  K 45  00:24:22
126 351 Jeanette Bisgaard  Rødekro-IF Motion  K 45  00:24:23
127 461 Birgitte Knudsen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 35  00:24:24
128 465 Anette Bock  ØIF LØBERNE  K 40  00:24:32
129 404 Søren Laasholdt  Rødekro-IF Motion  M 14  00:24:33
130 419 Tina Ohlsen  AAIG Aabenraa  K 40  00:24:35
131 551 Helle Kulby  AAIG Aabenraa  K 45  00:24:40
132 316 Birgitte Raun  Haderslev Tri 2000  K 40  00:24:43
133 27 Anna Katrine Olsen  DGI dagskort  K 20  00:24:44
134 115 Anne Grete Jacobsen  AAIG Aabenraa  K 60  00:24:51
135 620 Laura Skau Bjerregaard  Rødekro-IF Motion  K 40  00:24:53
136 235 Petra Vig Jørgensen  AAIG Aabenraa  K 55  00:24:57
137 802 Andreas Petz  Rødekro-IF Motion  M 40  00:24:59
138 780 Connie Kristensen  Ribe Motion  K 55  00:25:02
139 413 Hanne Juhl  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 45  00:25:03
140 874 Julie Nøjsen Fallesen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 20  00:25:07
141 331 Maja Lorenzen  Rødding Cross  K 45  00:25:09
142 109 Birthe Fog  Rødding Cross  K 50  00:25:09
143 269 Lotte Friis  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 40  00:25:10
144 662 Maria Vendelbo Madsen  AAIG Aabenraa  K 35  00:25:13
145 184 Monika Petersen  HFIF Motion  K 30  00:25:25
146 252 Heidi Bartelsen  Læborg Runners  K 35  00:25:25
147 574 Jette Simonsen  løjtlands løbeklub  K 50  00:25:27
148 153 Ulla Runner Henriksen  Ribe Motion  K 35  00:25:29
149 595 Lis Nielsen  ØIF LØBERNE  K 40  00:25:31
150 515 Lis Sievertsen  Rødekro-IF Motion  K 40  00:25:32
151 107 Trine Staanum  AAIG Aabenraa  K 35  00:25:33
152 261 Vickie Kramer  HAGI  K 30  00:25:35
153 174 Signe Bjørn  Vejen AF - atletik og løbemotion  K 18  00:25:39
154 85 Helle Haugaard  Ribe Motion  K 45  00:25:42
155 612 Jens Gydesen  AAIG Aabenraa  M 40  00:25:48
156 265 Ingelise Juhl  AAIG Aabenraa  K 60  00:25:49
157 92 Anne-Marie Salby  AAIG Aabenraa  K 45  00:25:51
158 479 Eva Jacobsen  Vojens Løbeklub  K 30  00:25:53
159 143 Lis Aalling  BCK løb  K 45  00:25:54
160 775 Susanne Sønnichsen  AAIG Aabenraa  K 50  00:25:59
161 573 Lis Jørgensen  løjtlands løbeklub  K 55  00:26:04
162 426 Helle Otte  Sygehus Sønderjylland  K 20  00:26:07
163 585 Kirsten Toft Nielsen  AAIG Aabenraa  K 60  00:26:10
164 712 Birgitte Fink Henriksen  Christiansfeld Løbeklub  K 35  00:26:11
165 520 Lene Wind Andersen  Rødekro-IF Motion  K 45  00:26:15
166 728 Charlotte Grau  Christiansfeld Løbeklub  K 45  00:26:16
167 583 Annette Jacobsen  AAIG Aabenraa  K 35  00:26:17
168 83 Lene Juhl  Jensen og Juhl  K 35  00:26:17
169 492 Birthe Wolf  ØIF LØBERNE  K 40  00:26:20
170 622 Minna Pedersen  Rødding Cross  K 14  00:26:21
171 799 Louise Bisgaard  Rødekro-IF Motion  K 14  00:26:22
172 591 John Iversen  Rødekro-IF Motion  M 50  00:26:22
173 691 Charlotte Carlsen  Løgumkloster Løbemotion  K 55  00:26:29
174 263 Linda Kramer  HAGI  K 35  00:26:33
175 772 Dorte Spangsmark  Rødding Cross  K 55  00:26:36
176 561 Jonas Skau Christensen  GIG - Løb og motion Gråsten  M 16  00:26:39
177 716 Bente Elmholt  Christiansfeld Løbeklub  K 40  00:26:40
178 317 Tommy Seeberg  Haderslev Tri 2000  M 50  00:26:41
179 285 Betina Hansen  Rødekro-IF Motion  K 45  00:26:41
180 682 Malene Thomsen  Run For Life Ravsted  K 30  00:26:42
181 731 Signe Christiansen  BUIF  K 16  00:26:43
182 795 Maria Færgemann  DGI dagskort  K 35  00:26:43
183 42 Lene Søndergaard  Ribe Motion  K 55  00:26:43
184 344 Ida Kastbjerg Steffensen  Rødekro-IF Motion  K 18  00:26:43
185 571 Martin Hansen  Jels Løbemotion  M 40  00:26:44
186 243 Niels Bo Wilhelmsen  AAIG Aabenraa  M 18  00:26:45
187 226 Birgit Nielsen  Løgumkloster Løbemotion  K 50  00:26:47
188 294 Kasper Black Beck  Rødekro-IF Motion  M 20  00:26:50
189 851 Bastian Bue Lehner  AAIG Aabenraa  M 16  00:26:51
190 343 Thyge Steffensen  Rødekro-IF Motion  M 14  00:26:52
191 495 Peder Christian Mølbak Jensen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 16  00:26:53
192 101 Gitte Marie Schultz Iversen  AAIG Aabenraa  K 40  00:26:55
193 645 Lona Skov  Løgumkloster Løbemotion  K 50  00:26:56
194 134 Helle Majke Jensen  Ribe Motion  K 45  00:26:57
195 242 Birthe Conrad  ECCO Running  K 50  00:26:59
196 162 Erling Grete  løjtlands løbeklub  M 40  00:26:59
197 176 Grethe Nissen  Jels Løbemotion  K 55  00:27:00
198 675 Tanja Løtzsch Petersen  BOG løb  K 35  00:27:00
199 348 Nina Jansen  Rødekro-IF Motion  K 45  00:27:01
200 287 Kirsten Aakjær  Rødekro-IF Motion  K 50  00:27:01
201 679 Anette Dons Jensen  Jels Løbemotion  K 50  00:27:02
202 36 Ole M Pedersen  ØIF LØBERNE  M 35  00:27:10
203 99 Anne Matzen  Rødding Cross  K 45  00:27:10
204 420 Christian O. Vestergaard  AAIG Aabenraa  M 14  00:27:11
205 757 Agnethe Petersen  Christiansfeld Løbeklub  K 70  00:27:11
206 182 Anette Andersen  HFIF Motion  K 40  00:27:12
207 118 Kristian Rosen Madsen  AAIG Aabenraa  M 20  00:27:15
208 766 Helle Pedersen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 35  00:27:15
209 224 Lis Høier  Bov IF  K 55  00:27:16
210 782 Jette Fries Hansen  Klomk  K 45  00:27:16
211 30 Tenna Lyngholm Larsen  Sønderborg Garnisons idrætforeni  K 30  00:27:17
212 693 Allan Højmark  Vilstrup UIF  M 40  00:27:17
213 78 Karen Skov Reimann  ECCO Running  K 45  00:27:18
214 327 Per Rasmussen  AAIG Aabenraa  M 45  00:27:20
215 527 Ingemarie Bruhn  ØIF LØBERNE  K 40  00:27:21
216 567 Birthe Selimann Andersen  Læborg Runners  K 45  00:27:21
217 93 Helle Bonde-Petersen  BOG løb  K 40  00:27:23
218 683 Hanne Bramval Christensen  Rødekro-IF Motion  K 55  00:27:25
219 674 Kim Hein Lindahl  AAIG Aabenraa  M 35  00:27:26
220 272 Sophia Weihe  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 14  00:27:26
221 459 Inge-Karin D. Hommelhoff  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 50  00:27:27
222 278 Bo Holm  Rødekro-IF Motion  M 45  00:27:32
223 1 Christian Albertsen Asklund  KOLDING KFUM  M 18  00:27:33
224 313 Henrik Klint  Haderslev Tri 2000  M 45  00:27:33
225 447 Annemarie Westergaard  Vojens Løbeklub  K 35  00:27:34
226 511 Bente Beenfeldt  ØIF LØBERNE  K 45  00:27:34
227 480 Anne Nonbo Lund  ØIF LØBERNE  K 45  00:27:35
228 259 Mogens Michelsen Petersen  RKCC  M 45  00:27:37
229 13 Lilli Carstensen  Ribe Motion  K 50  00:27:41
230 836 Thure Tornbo Baastrup  Bov IF  M 30  00:27:45
231 63 Knud Bangsgaard  Vejle IF  M 50  00:27:47
232 399 Mette Christensen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 45  00:27:54
233 594 Palle Rosen Madsen  AAIG Aabenraa  M 55  00:27:56
234 147 René Faaborg  BCK løb  M 35  00:27:58
235 19 Ulrik Jessen  Rødekro-IF Motion  M 30  00:28:04
236 365 Tina Ketelsen  Løgumkloster Løbemotion  K 40  00:28:05
237 288 Jette Bonde  Løgumkloster Løbemotion  K 50  00:28:05
238 860 Jesper Nielsen  AAIG Aabenraa  M 18  00:28:12
239 379 Lisbeth Myrthu  Rødekro-IF Motion  K 40  00:28:14
240 142 Jan Aalling  BCK løb  M 50  00:28:15
241 842 Mads Timm  Sønderborg Garnisons idrætforeni  M 40  00:28:17
242 634 Mathias Kirk  Vejle IF  M 16  00:28:19
243 800 Jan Koester  Trias Flenburg  M 40  00:28:20
244 470 Simon Weber  Vojens Løbeklub  M 16  00:28:21
245 139 Michael Hartmann  BCK løb  M 40  00:28:23
246 596 Finn Jensen  AAIG Aabenraa  M 45  00:28:27
247 245 Jonna Wilhelmsen  AAIG Aabenraa  K 55  00:28:34
248 552 Brian Otto  GIG - Løb og motion Gråsten  M 35  00:28:37
249 318 Per Skovrup  Haderslev Tri 2000  M 30  00:28:40
250 308 Michael Kildal Frederiksen  Haderslev Tri 2000  M 45  00:28:40
251 435 Anette Andersen  ECCO Running  K 50  00:28:43
252 50 Erik Matthiesen  Løgumkloster Løbemotion  M 45  00:28:45
253 377 John Lorenzen  Rødekro-IF Motion  M 55  00:28:49
254 643 Inga Erichsen  Løgumkloster Løbemotion  K 45  00:28:52
255 401 Elisabeth Laasholdt  Rødekro-IF Motion  K 45  00:28:54
256 276 Michael Weihe  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 40  00:28:57
257 607 Joan Laurenz Mohr  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 45  00:28:58
258 534 Ilse S. Simonsen  Vejen AF - atletik og løbemotion  K 60  00:29:04
259 223 Elisabeth Skibsted  Bov IF  K 60  00:29:08
260 460 Anna Ladegaard  Vojens Løbeklub  K 45  00:29:10
261 798 Maria Rask Pedersen  DGI dagskort  K 30  00:29:15
262 82 Jonna Traneskov Jensen  Jensen og Juhl  K 30  00:29:16
263 236 Michael Jakobsen  AAIG Aabenraa  M 30  00:29:18
264 340 Rene Marcimak  Rødekro-IF Motion  M 40  00:29:21
265 810 Thomas Thinghuus  Haderslev Tri 2000  M 45  00:29:22
266 80 Gert Van Den Heuvel  Løgumkloster Løbemotion  M 45  00:29:29
267 478 Alain Nsababera  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 20  00:29:30
268 718 Søren Boisen  Christiansfeld Løbeklub  M 35  00:29:30
269 336 Rachelle Enemark Christensen  Sønderborg Garnisons idrætforeni  K 40  00:29:31
270 481 Martin Lyngkjær Andresen  Vojens Løbeklub  M 30  00:29:35
271 486 Linda Skov Johannsson  Vojens Løbeklub  K 35  00:29:35
272 208 Julie Bauer-Jensen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  K 16  00:29:36
273 371 Tommy Ravn  Rødekro-IF Motion  M 40  00:29:38
274 531 Jes Aage Henning  KOLDING KFUM  M 45  00:29:42
275 312 Marianne Bruhn Kjeldsen  Haderslev Tri 2000  K 35  00:29:42
276 838 Kasper Thomsen  Rødekro-IF Motion  M 20  00:29:43
277 15 Thomas Stenger  Ribe Motion  M 35  00:29:43
278 173 Peter Bjørn  Vejen AF - atletik og løbemotion  M 16  00:29:45
279 74 Silvia Sørensen  AAIG Aabenraa  K 40  00:29:45
280 356 Martin Egtved  AAIG Aabenraa  M 30  00:29:47
281 281 Dorte Lykkegaard Andersen  Rødekro-IF Motion  K 40  00:29:49
282 6 Jane Andersen  Ribe Motion  K 50  00:29:51
283 103 Jørgen Juhl  Vojens løbeklub  M 45  00:29:51
284 566 Lærke Selimann Andersen  Læborg Runners  K 20  00:29:54
285 861 Henrik Munksgaard  KOLDING KFUM  M 40  00:29:55
286 451 Kirsten Kathrine Møller-Jensen  Vojens Løbeklub  K 60  00:29:56
287 514 Jane Wollesen  Rødekro-IF Motion  K 40  00:29:56
288 390 Lis Petersen  Augustenborg løbeklub  K 50  00:29:58
289 126 Christina Bjørn  Vejen AF - atletik og løbemotion  K 45  00:29:58
290 148 Sebastian Hartmann  BCK løb  M 16  00:30:00
291 505 Palle Kjær  Rødekro-IF Motion  M 35  00:30:03
292 9 Poul Fremmelev  KOLDING KFUM  M 55  00:30:04
293 648 Karsten Laursen  AAIG Aabenraa  M 20  00:30:06
294 17 Martha Friis  Ribe Motion  K 60  00:30:07
295 562 Ejner Christensen  GIG - Løb og motion Gråsten  M 45  00:30:07
296 865 Henrik Christensen  AAIG Aabenraa  M 40  00:30:08
297 785 Birthe Nørgård  Klomk  K 65  00:30:09
298 821 Kasper Mikkelsen  DGI dagskort  M 35  00:30:09
299 646 Peter Bonnichsen  Løgumkloster Løbemotion  M 45  00:30:10
300 592 Brigitte Jacobsen  ØIF LØBERNE  K 40  00:30:11
301 519 Lars Winther Christensen  Guderup Løbeklub  M 20  00:30:13
302 494 Inge Madsen  Guderup Løbeklub  K 60  00:30:14
303 563 Christen Laursen  KOLDING KFUM  M 45  00:30:14
304 773 Lone Pedersen  Rødding Cross  K 55  00:30:17
305 190 Agnes Lauridsen  Vejen AF - atletik og løbemotion  K 55  00:30:19
306 759 Jytte Koch  løjtlands løbeklub  K 50  00:30:21
307 352 Peder Bisgaard  Rødekro-IF Motion  M 45  00:30:21
308 284 John Hansen  Rødekro-IF Motion  M 45  00:30:32
309 299 Ejvind Kjer  Rødekro-IF Motion  M 50  00:30:34
310 260 Jens Jørgen Kramer  HAGI  M 65  00:30:36
311 428 Kirsten S. Jørgensen  Sygehus Sønderjylland  K 55  00:30:36
312 497 Hans Chr. Møller  Guderup Løbeklub  M 55  00:30:37
313 833 klaus Nørregård Petersen  Løgumkloster Løbemotion  M 35  00:30:38
314 96 Torben Pedersen  Jels Løbemotion  M 40  00:30:42
315 380 Nicolai Schultz  Rødekro-IF Motion  M 18  00:30:47
316 823 Holger Andersen  Beredskabsstyrelsen Sydjylland  M 35  00:30:49
317 86 Mogens Haugaard  Ribe Motion  M 45  00:30:55
318 624 Gitte Pedersen  Rødding Cross  K 40  00:30:55
319 469 Bent Christiansen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 40  00:30:58
320 319 Karim Shuoker  Haderslev Tri 2000  M 35  00:31:00
321 28 Britt Skinnerup  Ribe Motion  K 55  00:31:00
322 72 Lars Christiansen  Klomk  M 40  00:31:01
323 628 Tetina Rix  Vidar Motion  K 30  00:31:02
324 130 Dorthe Petersen  AAIG Aabenraa  K 55  00:31:03
325 704 Lars Kjær Petersen  Christiansfeld Løbeklub  M 35  00:31:05
326 770 Sara Østergaard  Vojens løbeklub  K 14  00:31:07
327 649 Rita W. Jessen  Løgumkloster Løbemotion  K 50  00:31:09
328 132 Inge Høeg  Løgumkloster Løbemotion  K 60  00:31:09
329 663 Gitte Greve Hansen  Bolderslev løbeklub  K 45  00:31:13
330 589 Hans Jørgen Rheder  Rødekro-IF Motion  M 45  00:31:15
331 266 Peter Fürst  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 35  00:31:15
332 168 Ingrid H. Holst  Vejen AF - atletik og løbemotion  K 65  00:31:18
333 853 Rasmus Skovgaard  AAIG Aabenraa  M 30  00:31:18
334 172 Lena D. Pedersen  Vejen AF - atletik og løbemotion  K 65  00:31:25
335 219 Aksel Skibsted  Bov IF  M 60  00:31:25
336 580 Thomas Teglgård Andersen  Vidar Motion  M 35  00:31:27
337 840 Allan Quist Nielsen  RKCC  M 35  00:31:30
338 410 Kim Roesdahl Petersen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 45  00:31:32
339 556 Allan Dahl Hansen  GIG - Løb og motion Gråsten  M 40  00:31:32
340 405 Laila Mattesen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 40  00:31:34
341 347 Jan Tygsen  Rødekro-IF Motion  M 40  00:31:34
342 221 Andreas Rönnau  Bov IF  M 50  00:31:35
343 346 Uffe Steffensen  Rødekro-IF Motion  M 45  00:31:36
344 48 Svend Hansen  Jels Løbemotion  M 60  00:31:39
345 856 Henrik Cloos Skov  Rødekro-IF Motion  M 40  00:31:39
346 761 Charlotte Durand  DGI dagskort  K 45  00:31:42
347 280 Benny Schulz  RKCC  M 55  00:31:44
348 353 Helle Mikkelsen  Rødekro-IF Motion  K 50  00:31:45
349 768 Susanne Holmelund Jørgensen  KOLDING KFUM  K 45  00:31:46
350 813 Paul Albæk  Sønderborg Garnisons idrætforeni  M 45  00:31:47
351 238 Claus Østergaard  Vojens Løbeklub  M 45  00:31:49
352 670 Tim V. Ethelberg  Esbjerg Tri & Multisport  M 16  00:31:50
353 614 Birthe Hougaard Jørgensen  Guderup Løbeklub  K 55  00:31:55
354 637 Egon Kirk  Vejle IF  M 50  00:31:57
355 113 Jan Petersen  AAIG Aabenraa  M 45  00:31:58
356 264 Werner Juhl  AAIG Aabenraa  M 60  00:31:59
357 575 Ib Nielsen  BCK løb  M 50  00:32:06
358 315 Benny Lund  Haderslev Tri 2000  M 45  00:32:06
359 476 Brian Christensen  Vojens Løbeklub  M 30  00:32:08
360 106 Ib Hansen  AAIG Aabenraa  M 45  00:32:09
361 187 Dres Rasmussen  HFIF Motion  M 45  00:32:09
362 12 Jacob R.Møller  KOLDING KFUM  M 45  00:32:11
363 576 Torben Hansen  BCK løb  M 40  00:32:12
364 249 Steffen Hach  løjtlands løbeklub  M 50  00:32:13
365 523 Michael Jepsen-jacob  Rødekro-IF Motion  M 40  00:32:14
366 819 Kim Juhl Jørgensen  KOLDING KFUM  M 50  00:32:16
367 255 Arne Ankersen  AAIG Aabenraa  M 60  00:32:16
368 530 Tim Tørnes Pedersen  ØIF LØBERNE  M 20  00:32:16
369 156 Dan B. Nielsen  AAIG Aabenraa  M 55  00:32:17
370 149 Hans Jørgen Christensen  BCK løb  M 55  00:32:19
371 31 Hanne Lyngholm Larsen  Sønderborg Garnisons idrætforeni  K 18  00:32:25
372 412 Charlotte Thymann  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  K 40  00:32:27
373 809 Jakob Thinghuus  DGI dagskort  M 16  00:32:27
374 653 Rune Kayser  Sønderborg Garnisons idrætforeni  M 30  00:32:31
375 667 Allan Krarup  Esbjerg Tri & Multisport  M 45  00:32:37
376 152 Birthe Christensen  Løgumkloster Løbemotion  K 60  00:32:40
377 231 Allan Lorentsen  AAIG Aabenraa  M 40  00:32:41
378 656 Jesper Steffensen  AAIG Aabenraa  M 45  00:32:45
379 241 Anette T. Faarbæk  Vejen AF - atletik og løbemotion  K 45  00:32:46
380 587 Torben Jacobsen  Rødekro-IF Motion  M 45  00:32:47
381 370 Bjarne Vesterager-Sørensen  Rødekro-IF Motion  M 50  00:32:49
382 175 Gitte Bech Jensen  Vejen AF - atletik og løbemotion  K 50  00:32:49
383 504 Steen Nicolaisen  Rødding Cross  M 60  00:32:50
384 155 Jens Asmussen  BOG løb  M 45  00:32:55
385 473 Kim Gottfriedsen  Vojens Løbeklub  M 50  00:32:57
386 329 Kaj M T Madsen  Guderup Løbeklub  M 60  00:32:58
387 363 Anders H. Hansen  Løgumkloster Løbemotion  M 20  00:33:00
388 671 Mogens Ethelberg  Esbjerg Tri & Multisport  M 45  00:33:05
389 16 Frank Reimer  BCK løb  M 40  00:33:07
390 292 Dirk Johannsen  Løgumkloster Løbemotion  M 45  00:33:10
391 43 Ulrik Frederiksen  AAIG Aabenraa  M 40  00:33:11
392 658 Anders Blok  AAIG Aabenraa  M 35  00:33:13
393 29 Leo Larsen  Sønderborg Garnisons idrætforeni  M 60  00:33:14
394 154 Ove Lausten  Vejle IF  M 55  00:33:16
395 262 Nis Christian Matthiessen  BOG løb  M 30  00:33:19
396 803 Brian Boisen  DGI dagskort  M 40  00:33:20
397 831 jan marcussen  BUIF  M 55  00:33:22
398 144 Erik M V Sørensen  BCK løb  M 50  00:33:25
399 244 Jes Chr. Wilhelmsen  AAIG Aabenraa  M 55  00:33:26
400 250 Kurt Kjeldsen  løjtlands løbeklub  M 40  00:33:30
401 67 Mogens Bengtsen  Sønderborg Garnisons idrætforeni  M 45  00:33:46
402 632 Mikkel Christiansen  Læborg Runners  M 20  00:33:50
403 220 Rüdiger Möller  Bov IF  M 50  00:33:52
404 850 Keld Mastrup  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 45  00:33:54
405 676 Simon Nymann Sørensen  Vilstrup UIF  M 35  00:34:00
406 816 Hans Hansen  Toflud IF  M 40  00:34:00
407 52 Lene Skov  Sønderborg Garnisons idrætforeni  K 30  00:34:00
408 815 Steen Rosenberg  Toflud IF  M 50  00:34:04
409 655 Mikael Henriksen  Christiansfeld Løbeklub  M 35  00:34:06
410 522 Inge Lilbæk Cenholt  ØIF LØBERNE  K 45  00:34:10
411 400 Preben Laasholdt  Rødekro-IF Motion  M 50  00:34:11
412 386 Hans Oluf Lund  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 40  00:34:12
413 227 Lone Rühmann  Bov IF  K 20  00:34:12
414 157 Dennis Langelund  BCK løb  M 35  00:34:12
415 680 Carsten Thomsen  Run For Life Ravsted  M 20  00:34:16
416 122 Flemming Olesen  AAIG Aabenraa  M 40  00:34:17
417 438 Jacob Schultz  AAIG Aabenraa  M 45  00:34:21
418 532 Hans Kjær  ØIF LØBERNE  M 50  00:34:21
419 445 Henning Appel Larsen  Vojens Løbeklub  M 55  00:34:29
420 407 Verner Rasmussen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 45  00:34:33
421 119 Christian Christiansen  Vidar Motion  M 55  00:34:39
422 418 Bent M. Pedersen  BCK løb  M 55  00:34:43
423 138 Mogens Sylvester  AAIG Aabenraa  M 60  00:34:44
424 360 Keld Asmussen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 45  00:34:44
425 193 Ove K. Andersen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 55  00:34:45
426 94 Jens Bonde-Petersen  BOG løb  M 45  00:34:46
427 217 Gerhard Gehrt  BOG løb  M 55  00:34:46
428 431 Helle Schmidt  Sygehus Sønderjylland  K 45  00:34:49
429 251 Kim Hejn  Læborg Runners  M 45  00:34:51
430 366 Torben Severinsen  Løgumkloster Løbemotion  M 40  00:34:51
431 513 Nikolai Wollesen  Rødekro-IF Motion  M 18  00:34:52
432 586 Mogens Søndergaard Nielsen  AAIG Aabenraa  M 65  00:34:52
433 808 Simon Durand  DGI dagskort  M 16  00:34:58
434 440 Jens K. Farsinsen  Løgumkloster Løbemotion  M 55  00:34:59
435 32 Mette Lyngholm Larsen  Sønderborg Garnisons idrætforeni  K 18  00:34:59
436 626 Simon Juul  ECCO Running  M 35  00:35:00
437 457 Benny Christiansen  BOG løb  M 45  00:35:06
438 764 Annette Brammann  Augustenborg løbeklub  K 40  00:35:06
439 230 John Richard Allsopp  DGI dagskort  M 45  00:35:07
440 427 Peer Hinrichsen  Sygehus Sønderjylland  M 45  00:35:08
441 854 Torben Vinge  AAIG Aabenraa  M 45  00:35:12
442 443 Gitte Saldern Juhl  AAIG Aabenraa  K 50  00:35:14
443 621 Svend Arne Dynnweber  Guderup Løbeklub  M 55  00:35:19
444 177 Torben Lykke  AAIG Aabenraa  M 60  00:35:24
445 411 Jørn Thymann  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 45  00:35:25
446 169 Eva Baagøe  Vejen AF - atletik og løbemotion  K 65  00:35:27
447 289 Allan Hauerberg  Rødekro-IF Motion  M 35  00:35:27
448 309 Mads Hansen  Haderslev Tri 2000  M 20  00:35:30
449 441 Kaj Nielsen  Læborg Runners  M 45  00:35:35
450 204 Henrik Larsen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 50  00:35:36
451 387 Peter Overgaard Danielsen  Rødekro-IF Motion  M 40  00:35:42
452 334 Søren Bech  Sønderborg Garnisons idrætforeni  M 45  00:35:42
453 830 Martin Hing Andersen  KOLDING KFUM  M 16  00:35:43
454 171 Jesper Gregersen  Vejen AF - atletik og løbemotion  M 35  00:35:47
455 298 Hans Clausen  Rødekro-IF Motion  M 40  00:35:53
456 421 Arne Bonde  ECCO Running  M 50  00:35:54
457 508 Niels Thorsen  ØIF LØBERNE  M 45  00:35:55
458 57 Bent Conrad  ECCO Running  M 50  00:36:02
459 146 Henry Schultz  BCK løb  M 45  00:36:07
460 376 Arne Aebeløe  Rødekro-IF Motion  M 55  00:36:08
461 805 Anders Kerstens  ECCO Running  M 30  00:36:08
462 200 Lars Mikkelsen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 45  00:36:13
463 282 Mogens Krag Nissen  Rødekro-IF Motion  M 50  00:36:15
464 46 John Nissen  Ribe Motion  M 30  00:36:15
465 422 Thomas Maschoreck  Sygehus Sønderjylland  M 40  00:36:29
466 543 Kenneth Lorenzen  AAIG Aabenraa  M 45  00:36:32
467 2 Svend Åge Thiim  Ribe Motion  M 55  00:36:35
468 246 Keld Dam Hansen  AAIG Aabenraa  M 50  00:36:39
469 375 Klaus Nebrich  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 60  00:36:48
470 163 Helmuth Mattesen  Vidar Motion  M 70  00:36:50
471 640 Jens Jensen  Tønder løbeklub/Atletik-Motion  M 50  00:36:54
472 23 Bendix Wolff  Klomk  M 45  00:36:56
473 730 Jan Christiansen  BUIF  M 45  00:36:57
474 151 Christian Christensen  Løgumkloster Løbemotion  M 65  00:36:57
475 536 Lorens Nielsen  Rødekro-IF Motion  M 60  00:37:04
476 493 Anders Mølbak Jensen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 50  00:37:05
477 685 Jakob Richard Olsen  Vilstrup UIF  M 50  00:37:06
478 581 Jan Kjeldsen  Tønder løbeklub/Atletik-Motion  M 45  00:37:10
479 225 Laurids Pedersen  Bov IF  M 55  00:37:14
480 598 Alex Kring Nielsen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 55  00:37:18
481 472 Uffe Gram  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 50  00:37:21
482 696 Brian Enné  Nustrup UF  M 40  00:37:24
483 698 Jesper Andreasen  Nustrup UF  M 30  00:37:34
484 801 Heine Dransfeldt  Løgumkloster Løbemotion  M 40  00:37:53
485 569 Finn Pauli Nielsen  Læborg Runners  M 60  00:37:57
486 3 Finn Østergaard  Ribe Motion  M 55  00:37:58
487 97 Michael Frandsen  KOLDING KFUM  M 45  00:37:59
488 639 Jon Lassen  Løgumkloster Løbemotion  M 45  00:38:01
489 500 Ferdinand Andresen  Vojens Løbeklub  M 65  00:38:01
490 402 Jens Laasholdt  Rødekro-IF Motion  M 18  00:38:05
491 825 René Skafte Hansen  Christiansfeld Løbeklub  M 35  00:38:12
492 75 Johnny Lauritzen  Vidar Motion  M 60  00:38:27
493 191 Flemming Søe-Pedersen  AAIG Aabenraa  M 45  00:38:27
494 641 Jakob Nissen  Løgumkloster Løbemotion  M 50  00:38:34
495 56 Arne Nicolaisen  Løgumkloster Løbemotion  M 50  00:38:41
496 456 Jens-Peter Hommelhoff  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 55  00:38:42
497 692 Henrik Skade  BOG løb  M 35  00:38:43
498 618 Jørgen Skau Bjerregaard  Rødekro-IF Motion  M 45  00:38:45
499 613 Svend Christensen  Bolderslev løbeklub  M 50  00:38:48
500 256 Frede Vedstesen  BCK løb  M 55  00:38:49
501 862 Carsten Johansen  Ribe Motion  M 45  00:38:52
502 455 Peter B. Christiansen  Vojens Løbeklub  M 50  00:38:53
503 548 Jesper Mastrup  AAIG Aabenraa  M 45  00:38:55
504 341 Hans Juhl  Rødekro-IF Motion  M 45  00:39:00
505 847 Jacob Dalbram  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 16  00:39:06
506 131 Christian Høeg  Løgumkloster Løbemotion  M 60  00:39:14
507 192 Lars Jespersen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 40  00:39:15
508 4 Leif Chr. Andresen  Vidar Motion  M 45  00:39:19
509 196 Kim Ditlevsen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 45  00:39:30
510 79 Finn Mathiasen  Vejle IF  M 65  00:39:31
511 58 Bent Hansen  KOLDING KFUM  M 70  00:39:48
512 305 Lars Erik Thomsen  Rødekro-IF Motion  M 50  00:40:16
513 206 Jan Bauer-Jensen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 40  00:40:22
514 572 Erik Møller  løjtlands løbeklub  M 45  00:40:32
515 337 Bent Pedersen  Vidar Motion  M 65  00:40:43
516 394 Jan Nøjsen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 60  00:40:48
517 216 Hans Jørgensen  Vidar Motion  M 55  00:40:51
518 211 Frank Dalbram  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 45  00:40:51
519 114 Holger Jacobsen  AAIG Aabenraa  M 60  00:40:54
520 91 Kim Salby  AAIG Aabenraa  M 50  00:41:06
521 129 Vagn Oluf Olesen  BOG løb  M 60  00:41:21
522 55 Harry Hansen  AAIG Aabenraa  M 70  00:41:24
523 424 Steen Jepsen  Sygehus Sønderjylland  M 40  00:41:27
524 183 Rasmus Fogh  HFIF Motion  M 35  00:41:31
525 491 Steen S. Nielsen  Flyvestation Skrydstrup (IFS)  M 60  00:41:38
526 314 Tom Lund  Haderslev Tri 2000  M 45  00:41:39
527 864 Asger J. Sundstrup  Sygehus Sønderjylland  M 45  00:41:43
528 631 Ole Ernst Petersen  GIG - Løb og motion Gråsten  M 60  00:42:49
529 393 Jan Jansen  Rødekro-IF Motion  M 45  00:43:28
530 510 John Yardy  Guderup Løbeklub  M 75  00:43:49
531 76 Vagn Tonsberg  KOLDING KFUM  M 75  00:43:49
532 446 Poul Møller-Jensen  Vojens Løbeklub  M 65  00:44:09
533 503 Hans Jørgensen  Guderup Løbeklub  M 60  00:44:40
534 644 Helge Laursen  AAIG Aabenraa  M 65  00:46:27
535 657 Robin Watkin  AAIG Aabenraa  M 70  00:47:03
536 528 Kurt Winther Christensen  Guderup Løbeklub  M 55  00:47:51
537 137 Kai M. Greve  AAIG Aabenraa  M 70  00:49:20
538 167 Ruddi Christensen  AAIG Aabenraa  M 65  00:52:45
539 485 Willy Frandsen  HADERSLEV IDRÆTSFORENING  M 65  01:00:53
price of 19 x buy oem inventor student license cost autodesk inventor 2017 photoshop lightroom 6 purchase online photoshop 6 mac version oem autocad architecture 2017 oem license adobe photoshop lightroom 6 oem license