17.11.2019  Vejle Trail Challenge  Vejle  Resultater
 
16.11.2019  Sønderjysk Cross Serie 2019/2020 afdeling 3  Knivsbjerg  Resultater
 
16.11.2019  Grenaa 6 Timer - Ultraløb for ALLE 2019  Grenaa  Resultater
 
16.11.2019  Malmö Höstmil  Malmø Sverige  Resultater
 
09.11.2019  Crossløbs-serie Sydøstjylland 19/20 afdeling 1  Vejle  Resultater
 
27.10.2019  Vejle Ådal 1/2 maraton  Vejle  Resultater
 
27.10.2019  STARK-løbet  Augustenborg  Resultater
 
26.10.2019  Sønderjysk Cross Serie 2019/2020 afdeling  Aaberaa  Resultater
 
13.10.2019  MTB Prison Break  Horsens  Resultater
 
06.10.2019  NORDIC TRAIL VEJLE  Vejle  Resultater
 
05.10.2019  Sønderjysk Cross Serie  Haderslev  Resultater
 
28.09.2019  MTB Duathlon (Fredericia Idrætscenter 50 års jubilæum)  Fredericia  Resultater
 
28.09.2019  Syd Cup Finale  Pamhule  Resultater
 
23.09.2019  Fredericia Vold løb 2  Fredericia  Resultater
 
22.09.2019  MTB Kvindecuppen Finale  Slettestrand  Resultater
 
21.09.2019  Aarø NaturLøb  Aarø  Resultater
 
21.09.2019  100 Miles Xtreme Gravel Challenge  Aabenraa  Resultater
 
21.09.2019  Grænseløbet  Kruså  Resultater
 
21.09.2019  Valløby Motion 30 års Jubilæumsløb  Valløby  Resultater
 
18.09.2019  DMI Jubilæums Cup Etape 4  Fjelstrup  Resultater
 
18.09.2019  Dansk Militært Idrætsforbunds Danmarks og forbundsmesterskaber i Militær 5 kamp  Holstebro  Resultater
 
18.09.2019  DMI Jubilæums Cup Etape 4  Fjelstrup  Resultater
 
17.09.2019  DMI Forbundsmesterskab i Landevejscykling. ENKELSTART  Fjelstrup  Resultater
 
15.09.2019  NORDIC TRAIL  Rebild  Resultater
 
14.09.2019  ENDELAVE HALVMARATON  Endelave  Resultater
 
14.09.2019  Grenaa triathlon  Grenaa  Resultater
 
11.09.2019  Sydcup MTB 9 afdeling  Tønder  Resultater
 
08.09.2019  GendarmLøb  Broager  Resultater
 
07.09.2019  Asta Maries 24 Timers Løb  København  Resultater
 
07.09.2019  Guldbæk Løbet  Guldbæk  Resultater
 
05.09.2019  Hadsundløbet  Hadsund  Resultater
 
05.09.2019  Æ Quernstensløb  Øster Vedsted  Resultater
 
01.09.2019  Aquagain Løbet  Brørup  Resultater
 
01.09.2019  Rosa´s NaturLøb  Hellevad  Resultater
 
31.08.2019  Slivsø løbet  Hoptrup  Resultater
 
31.08.2019  Bredballe Center løb  Bredballe  Resultater
 
29.08.2019  Bike & Run Stafetten  Grinsted  Resultater
 
28.08.2019  MTB Kvindecuppen afdeling 7  Århus  Resultater
 
28.08.2019  Ødsted løbet  Ødsted  Resultater
 
28.08.2019  Syd Cup 8 afdeling  Aabenraa  Resultater
 
24.08.2019  Ringkøbing Fjord Rundt  Ringkøbing  Resultater
 
24.08.2019  RAD HELNÆS 24  Ebberup  Resultater
 
24.08.2019  Samsø marathon  Tranebjerg  Resultater
 
24.08.2019  Dystopia Horror Run  Vejle  Resultater
 
23.08.2019  Criterium Gammelsø  Odense  Resultater
 
22.08.2019  Engelsholm Slotsløb  Ny Nørup  Resultater
 
22.08.2019  Outdoor Sydfyn 2019 - Team Run  Fåborg  Resultater
 
21.08.2019  Triatlandløbet  Skørping  Resultater
 
17.08.2019  Søvind Kvindeløb  Søvind  Resultater
 
16.08.2019  Rødekroløbet  Rødekro  Resultater
 
Powered by Sigsiu.NET